Rehabilitacja i jej rodzaje
Rehabilitacja kontuzji oraz prewencja drobnych zwyrodnień

Beyond Repeal – Republikańska propozycja reformy systemu opieki zdrowotnej cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wielu obecnych beneficjentów Medicaid zostanie pozbawionych zasięgu (choć najprawdopodobniej byliby oni uprawnieni do ulg podatkowych), a ci, którzy pozostali, najprawdopodobniej będą musieli płacić wyższe koszty. Propozycja republikańska zawiera wiele długotrwałych projektów reformy republikańskiej opieki zdrowotnej – więcej kont oszczędnościowych na zdrowie, plany zdrowotne stowarzyszeń dla małych firm, sprzedaż ubezpieczeń międzypaństwowych i reformę zaniedbania. Szacowany przez wnioskodawcę koszt nadmiernego postępowania sądowego na kwotę 589 miliardów dolarów to ponad 40-krotność 0,5% kosztów opieki zdrowotnej, które można zaoszczędzić na szacunkach Kongresowego Biura Budżetu (CBO) w wyniku reformy nadużycia, ale wniosek nie koncentruje się w sprawie zapewniania odszkodowań ofiarom, a nie tylko ochrony odpowiedzialności cywilnej dla dostawców.4
Najbardziej kontrowersyjnym elementem wniosku jest limit na obecnie nieograniczone wyłączenie z podatku pracowniczego kosztów sponsorowanych przez pracodawcę. Wniosek ograniczyłoby wyłączenie podatkowe na poziomie 65% kosztów przeciętnego planu zdrowotnego. Sponsorowane przez pracodawcę wykluczenie jest obecnie największym wydatkiem podatkowym w budżecie federalnym, a ekonomiści od dawna twierdzą, że zakłóca on rynek ubezpieczenia zdrowotnego i jest bardziej korzystny dla osób o wyższych dochodach niż podatnicy o niższych dochodach.
Ograniczenie wykluczenia spowodowałoby zmniejszenie zasięgu pracodawcy i znaczny wzrost podatków dla osób, które zachowały takie ubezpieczenie. CBO szacuje na przykład, że ograniczenie wykluczenia na poziomie 50% średniego kosztu planu opieki zdrowotnej oznaczałoby, że 6 milionów Amerykanów nie będzie już miało pokrycia związanego z pracą (porównywalnego z przewidywanymi stratami pracodawcy w ramach ACA) i średnim rocznym podatkiem. wzrost o około 500 USD na osobę do 2019,5
Nasz system opieki zdrowotnej jest niezmiernie złożony. Wszelkie reformy nieuchronnie zakłócą obecne ustalenia i stworzą zwycięzców i przegranych, jak widzimy z ACA. Propozycja republikańska przyniesie przewagę niektórym Amerykanom i postawi innych w niekorzystnej sytuacji. Moim zdaniem należy jednak pochwalić senatorów Hatcha, Coburna i Burra za wyjście poza zwykłe domaganie się uchylenia i złożenie wniosku, którego skutki można obecnie omawiać.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 12 lutego 2014 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Washington and Lee University School of Law, Lexington, VA.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Ustawa dotycząca wyboru pacjenta, przystępności cenowej, odpowiedzialności i upodmiotowienia: wniosek legislacyjny. 27 stycznia 2014 r. (Http://www.hatch.senate.gov/public/_cache/files/bf0c9823-29c7-4078-b8af-aa9a12213eca/The%20Patient%20CARE%20Act%20-%20LEGISLATIVE%20PROPOSAL.pdf) .

2. Government Accountability Office. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: zakres podstawowych składek na poszczególnych rynkach według stanu w styczniu 2013 r. 23 lipca 2013 r. (Http://www.gao.gov/products/GAO-13-712R).

3. Idem. Medicaid: program demonstracyjny kont szans zdrowotnych 16 grudnia 2011 r. (Http://www.gao.gov/products/GAO-12-221R).

4. Biuro budżetowe Kongresu. Możliwości zmniejszenia deficytu: od 2014 do 2023 r .: ograniczenie niedozwolonych czynów niedozwolonych (http://www.cbo.gov/budget-options/2013/44892).

5. Idem. Możliwości zmniejszenia deficytu: 2014-2023: zmniejszenie preferencji podatkowych dla ubezpieczeń zdrowotnych opartych na zatrudnieniu (http://www.cbo.gov/budget-options/2013/44903).

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[patrz też: przychodnia medyk rzeszów, porażenie nerwu przeponowego, euromedic cennik ]

Tags: , ,

No Responses to “Beyond Repeal – Republikańska propozycja reformy systemu opieki zdrowotnej cd”

 1. Marcin Says:

  Tez nie dostalam renty,a cisnienie,to mam wysokie.

 2. Zesty Dragon Says:

  [..] Cytowany fragment: diabetolog[...]

 3. Maja Says:

  Ja słyszałam i czytałam ksiazke Po co ten Jod

 4. Gracjan Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do rehabilitacja opole[...]

 5. Little General Says:

  to lepiej na wszelki wypadek wyciąć

 6. Tacklebox Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do kabina prysznicowa z hydromasażem[...]

 7. Krystian Says:

  Moja corka2latka ma wraz zapalenie oskrzeli czy podczas tej choroby można ją kąpać

Powiązane tematy z artykułem: euromedic cennik porażenie nerwu przeponowego przychodnia medyk rzeszów