Rehabilitacja i jej rodzaje
Rehabilitacja kontuzji oraz prewencja drobnych zwyrodnień

Beyond Repeal – Republikańska propozycja reformy systemu opieki zdrowotnej

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Głosując wielokrotnie, aby uchylić Akt Przystępnej Opieki (ACA) w ciągu ostatnich 4 lat, Republikanie zaryzykowali, że zostali zidentyfikowani jako partia bez pozytywnego programu polityki zdrowotnej. Jednak w dniu 27 stycznia 2014 r. Trzej republikańscy senatorowie – Orrin Hatch (UT), Tom Coburn (OK) i Richard Burr (NC) – przedstawili propozycję, która nie tylko uchyliłaby ACA, ale także zastąpiła go kompleksowym prawodawstwem w sprawie zasad republikańskiej polityki zdrowotnej.1 Chociaż wniosek poddaje recyklingowi obowiązujące republikańskie recepty, oferuje również nowe pomysły. Wniosek nie uchyliłby całkowicie ACA. Republikanie wydają się pogodzić z faktem, że ACA na stałe zmieniła krajobraz polityki zdrowotnej. Propozycja mogłaby na przykład zachować postanowienia Medicare ACA, bez wątpienia, o trudności w cofnięciu wszystkich zmian w płatnościach dostawcy ACA lub ponownym otwarciu dziury w paczce w części D dotyczącej leków na receptę, ale także po to, aby wykorzystać 700 miliardów dolarów ACA w cięciach płatności Medicare na finansowanie inicjatyw republikańskich. Proponowane przepisy zachowałyby popularne reformy ubezpieczenia ACA, w tym zakaz obowiązywania limitów ubezpieczenia na całe życie, wymaganą ochronę dzieci w wieku do 26 lat w zakresie polis ubezpieczeniowych rodziców, obowiązkowe ujawnienie świadczeń i ograniczeń ubezpieczeniowych oraz zakaz anulowania ubezpieczenia ubezpieczonego zasady, z wyjątkiem przypadków oszustwa. Zachowałaby limity na ocenę wieku składek ubezpieczeniowych, ale ubezpieczyciele mogliby pobierać pięciokrotność opłaty za starszą osobę, jak za młodszego rejestrującego, w przeciwieństwie do limitu współczynnika trzy do jednego w ACA.
Wniosek, podobnie jak ACA, będzie korzystał z ulg podatkowych premium, aby zapewnić dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego dla Amerykanów o niższych dochodach. W przeciwieństwie do ulg podatkowych ACA, które są dostępne dla rodzin z dochodami do 400% federalnego poziomu ubóstwa (94 400 $ dla czteroosobowej rodziny) i są oparte na rzeczywistych kosztach ubezpieczenia zdrowotnego na poszczególnych rynkach, propozycja Republiki może pomóc rodziny, których dochody sięgają zaledwie 300% poziomu ubóstwa (71.550 USD), z początkiem stopniowego zmniejszania o 200%. Propozycja wykracza jednak poza ACA, umożliwiając pracownikom małych firm korzystanie z ulg podatkowych na zakup ubezpieczenia przez pracodawcę, co sprawiłoby, że pokrycie w małych grupach stałoby się bardziej przystępne.
Ulgi podatkowe byłyby przeznaczone na płaskie kwoty w dolarach, dostosowane do wieku, ale nie do regionalnych różnic kosztów. Proponowane kwoty byłyby wystarczające do zakupu pokrycia podlegającego odliczeniu w niektórych częściach kraju, ale byłyby znacznie niższe od rzeczywistych kosztów pokrycia w innych.2 Wraz z uchyleniem płatności redukcyjnych związanych z dzieleniem kosztów ACA, które zmniejszają odliczenia i współubezpieczenia – rodziny o niskich dochodach mogą znaleźć ubezpieczenie o wysokim odliczeniu, ale mają kłopot z opłaceniem rzeczywistej opieki zdrowotnej. Osoby fizyczne nadal będą musiały ujawniać dane osobowe rządowi, aby ustalić uprawnienia.
Propozycja przywróci składki w zależności od stanu zdrowia, z ważnym ograniczeniem: taka gwarancja medyczna nie byłaby dozwolona dla osób, które utrzymały ciągły zasięg w przypadku przejścia z grupy do indywidualnego ubezpieczenia lub między indywidualnymi lub grupowymi planami
[hasła pokrewne: lek bez recepty na infekcje intymne, przychodnia medyk rzeszów, oddawanie krwi warunki ]

Tags: , ,

No Responses to “Beyond Repeal – Republikańska propozycja reformy systemu opieki zdrowotnej”

 1. Cabbie Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: Poradnia dietetyczna Trójmiasto[...]

 2. Jagoda Says:

  Nie podoba mi sie to co sie dowiedzialem

 3. Wooden Man Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: ból głowy[...]

 4. Agnieszka Says:

  Takie bóle nie są przyjemne

 5. Wheels Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: antiaging[...]

 6. Chuckles Says:

  polski personel medyczny…

Powiązane tematy z artykułem: lek bez recepty na infekcje intymne oddawanie krwi warunki przychodnia medyk rzeszów