Rehabilitacja i jej rodzaje
Rehabilitacja kontuzji oraz prewencja drobnych zwyrodnień

Przepisy prawne dotyczące pielęgnacji w okresie sepii – przyczyny ostrożności

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Sepsis, syndrom rozregulowanego zapalenia, który występuje z ciężką infekcją, dotyka każdego roku miliony ludzi na całym świecie. Wiele badań sugeruje, że częstość występowania sepsy dramatycznie wzrasta. Według Centers for Disease Control and Prevention (CDC), na przykład wskaźniki sepsy podwoiły się w latach 2000-2008. W 2010 r. Sepsa była 11. najczęstszą przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych, 2, a w 2011 r. Była najdroższą drogą stan leczony w szpitalach Ta pozorna eksplozja sepsy nasila głośne inicjatywy promujące wcześniejsze rozpoznanie i lepsze leczenie. Standaryzowane protokoły przesiewowe, zestaw złożonych zamówień i algorytmy do wczesnej, ukierunkowanej na cel terapii stają się normą w szpitalach w całym kraju. Algorytmy te zazwyczaj wymagają od lekarzy pomiaru poziomu mleczanu, dostarczenia minimalnej ilości płynów, poboru krwi do hodowli i rozpoczęcia leczenia antybiotykami o szerokim spektrum działania, wszystko w wąskim przedziale czasowym. Niektóre wymagają również umieszczenia centralnego cewnika żylnego, przyjęcia na oddział intensywnej terapii (OIOM) lub obu.
Twórcy polityki aktywnie wspierają te wysiłki. W odpowiedzi na nagłośnioną śmierć 12-letniego chłopca z nierozpoznanej sepsy, stan Nowy Jork wymaga teraz, aby wszystkie szpitale przyjęły protokoły sepsy ( Regulaminy Rory ego ). Później w tym roku Nowy Jork zacznie wymagać od szpitali zgłaszania wskaźników przestrzegania protokołu i wyników. Inne agencje mogą wkrótce pójść w ich ślady. Narodowe Forum Jakości (NQF) niedawno ratyfikowało dane dotyczące przestrzegania protokołów sepsy, a Centra Medyczne i Medicaid Services (CMS) zastanawiają się, czy przyjąć dane NQF do publicznych raportów i programów płatności.
Zwraca się uwagę i środki przeznaczone na poprawę opieki sepsy. Reakcję polityczną na tę widoczną epidemię należy jednak łagodzić dwoma ograniczeniami. Po pierwsze, publikacja badania ProCESS w Journal (strony 1683-1693) przypomina nam, że nadal musimy się wiele nauczyć, jak najlepiej zorganizować opiekę sepsy. Po drugie, nie mamy jeszcze wiarygodnych narzędzi do pomiaru częstości występowania sepsy. Obecne metody opierają się na analizie danych dotyczących roszczeń ubezpieczeniowych przy użyciu kodów specyficznych dla sepsy lub oddzielnych kodów dla infekcji i dysfunkcji narządów.
Śledzenie występowania sepsy przy użyciu kodów roszczeniowych jest niewiarygodne, ponieważ wzorce kodowania prawie na pewno zmieniają się z czasem. Kampanie uświadamiające i wpływowe badania sprawiają, że lekarze stają się bardziej czujni w diagnozowaniu sepsy. Formuły refundacji sprawiają, że szpitale coraz bardziej pracują nad kodowaniem sepsy i ostrych dysfunkcji narządów. Oba trendy są potęgowane przez subiektywny charakter diagnozy. Obecna standardowa definicja posocznicy zawiera kryteria, takie jak podejrzenie zakażenia i wymaga zindywidualizowanych osądów dotyczących przypisania dysfunkcji narządu do zakażenia. Dzięki temu zarówno klinicyści, jak i szpitale dysponują znaczną dyskrecją podczas diagnozowania i kodowania sepsy.
Hospitalizacje, dla których niektóre kody zakaźne zostały wymienione jako Diagnoza Pierwotna, 2003-2011. Dane pochodzą z ważonych krajowych danych szacunkowych z Ogólnopolskiego Programu Naładowego (NSP) na rzecz opieki zdrowotnej (HCUP), Agencji ds. Badań i jakości opieki zdrowotnej (AHRQ), opartej na danych zebranych przez poszczególne państwa i przekazanych do AHRQ przez państwa
[więcej w: medicus jawor rejestracja, euromedic cennik, krzem jest jedną z niewielu substancji ]

Tags: , ,

No Responses to “Przepisy prawne dotyczące pielęgnacji w okresie sepii – przyczyny ostrożności”

 1. Seweryn Says:

  Z tych warzyw piję sok który wyciskam

 2. Anastazja Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do masaż relaksacyjny warszawa[...]

 3. Milena Says:

  to nie jabłka, ażeby można je było spożywać w dowolnej ilości

 4. Crash Override Says:

  Article marked with the noticed of: olej kokosowy na włosy[...]

 5. Cujo Says:

  Mnie bardzo pomogła suplementacja wysoką dawką omegi 3

 6. Marianna Says:

  Article marked with the noticed of: fizykoterapia[...]

 7. Dangle Says:

  Tętniak mózgu może przytrafić się w każdej rodzinie

Powiązane tematy z artykułem: euromedic cennik krzem jest jedną z niewielu substancji medicus jawor rejestracja